1. novembril ootame lapsevanemaid ja lapsi Toomemäel, Tartu Ülikooli Haridusuuenduskeskuses (Lossi 38, Vana anatoomikum). Hariduse koostööpäevade perepäev algab kell 10.00 ning aktiivne programm lõppeb kell 14.00

Loovuse ja robootika töötoad, nutiseadmetega looduses, tund interaktivisete õppevahenditega, praktilised seminarid, teadusteater, joonistamine, õue- ja lauamängude mängimine ehk kokkuvõttes hariv kvaliteetaeg koos perega.

Siin nähtav programm kajastab kindlatel kellaaegadel algavaid töötubasid ja seminare. Kogu selle aja ning töötubade ja seminaride vahepausidel on lastel võimalik mängida DADA õuemängusid (siiski toas), LUDO lauamängusid, joonistada pilte oma unistuste koolist, klassist või tunnist ja joonistada pilte mida IPadist 3D-s vaadata. Ka mõned kirjastused tulevad oma raamatuid näitama. Enamust näitusepinnal pakutavast on võimalik huvi korral ka kaasa osta.

Kuna kohtade arv töötubades ja seminarides on kõigi mugavama olemise huvides piiratud, siis toimub kohapeal gruppidesse registreerumine. 

PROGRAMM

Teade 01.11 - Kahjuks jääb 11.30 kavandatud Kristi Vinteri seminar "Väikelaps meedia mõjuväljas" ära, kuna palavik sundis juhendaja kodusele režiimile. 

Siit saad endale kogu programmi arvutisse salvestada või välja printida. KAVA PDF
Tartu Ülikooli Haridusuuenduskeskus asub Toomemäel, Lossi 38 (vanas anatoomikumis).

Liitu Hariduse koostööpäevadega Facebook´is: Koostööpäevad FB-s