Soovin liituda Hariduse koostööpäevade e-uudiskirjaga*
Oma e-posti aadressi sisestamisega kinnitad, et oled huvitatud Hariduse koostööpäevade korraldajatelt sündmust puudutava info saamisest. Korraldajad kinnitavad, et sinu siinsisestatud e-posti aadressile ei edastatata kommertsteavet ega muud asjassepuutuma

LIITU UUDISKIRJAGA!

0%

Millest räägib kaasaegne kool?

Sel sügisel räägitakse 21. sajandi koolist. Räägitakse õpetajatega ja õpetajatest, räägitakse lastega ja lastest ning emade ja isadega räägime koolist, lastest ja õpetamisest. Kolmes linnas, kokku viiel päeval toimuvad seminarid, loengud ja töötoad. Kirjastused ja õppevahendite tootjad on Hariduse koostööpäevadel tutvustamas uuemat kirjastust ja õppevahendeid. Selleks, et teil oleks lihtsam teha valikuid, oleme eristanud programmid haridustöötajatele ja peredele. 

Hariduse koostööpäevade idee ja teostuse taga seisavad SA Archimedes ja Eduko programm koostöös erinevate kõrgkoolidega. Läbi loengute, seminaride ja töötubade soovitakse jagada haridusvaldkonna ja õpetajaharidusega seotud uuendusi ja ideid. Oluline on ka see, et Hariduse koostööpäevadel osalemine algataks dialooge. 

Hariduse koostööpäevade korraldamisega tähistab Archimedese Eduko programm edukat koostööd õpetajaharidust pakkuvate kõrgkoolidega. 

 

Hariduse koostööpäevadega koos toimub ka õpitoodete konkurss "Teeme tunni huvitavaks".
Tutvu konkursile esitatud töödega ja hääleta oma lemmiku poolt siin.